جستجو کنید فرم سفارش
91017121 (021) 98+ info@mysite.com

خدمات ویرا شبکه امن راشا

communication

مشاوره

شرکت ویرا شبکه امن راشا آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در خصوص پروژه‌های متنوع خصوصی و سازمانی در حوزه نظارت تصویری و شبکه است. راشا دریافت مشاوره صادقانه و تخصصی را یکی از اصلی‌ترین و بدیهی‌ترین حقوق مشتریان خود می‌داند و در این راستا، در تلاش است تا با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله تیم مشاورین خود، خدمات زیر را به مشتریانش ارائه دهد:

  • مشاوره فنی و تخصصی
  • مشاوره مالی با هدف توجیه اقتصادی و در نظرگرفتن مقرون‌بصرفه‌بودن پروژه
  • مشاوره برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات بر اساس شرایط تکنیکی و مالی پروژه

طراحی

گام اول در پیشبرد پروژه‌های مختلف فنی و امنیتی، داشتن رویکردی تخصصی و شناخت ریسک‌ها و پیشامدهای پروژه و توانایی رفع و کنترل هرگونه خطا و چالش حین طراحی و اجرای آن است.

شرکت ویرا شبکه امن راشا با بهره‌مندی از دانش و تجربه کارشناسان فنی خود، اقدام به ارائه خدمات طراحی پروژه و پیشنهاد بهترین راهکارها و شرایط برای اتمام موفقیت‌آمیز آن نموده است. مشتریان ما می‌توانند با اعتماد به تجربه و تخصص کارشناسان طراحی پروژه شرکت راشا و با اطمینان از دریافت خدمات حرفه‌ای در طول فرآیند طراحی پروژه دلخواه خود، از خدماتی همچون پیش‌بینی هزینه، زمان‌بندی طراحی و اجرای پروژه، انتخاب محصولات و راهکارهای بهینه متناسب با اهداف، نیازمندی‌ها و شرایط پروژه و … بهره‌مند شوند.

communication
communication

اجراء

پس از طراحی و مشاوره، سومین گام در فرآیند به انجام‌رساندن پروژه، اجرای آن است. انجام پروژه‌های طراحی‌شده بر اساس نیازها و شرایط واقعی مشتری و با انتخاب بهترین محصولات موجود، کار چندان پیچیده‌ای نیست.

تیم اجرایی شرکت ویرا شبکه امن راشا با استفاده از تجربیات پیشین خود در اجرای پروژه‌های موفق نظارت تصویری یا نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه، نقطه اتکای قدرتمندی در بخش خدمات این شرکت محسوب می‌شوند.

کارشناسان بخش اجرایی شرکت ما، با اولویت قراردادن زمان‌بندی و نیازهای پروژه، همواره می‌کوشند تا بهترین کیفیت را در تمامی پروسه‌های مربوط به اجرا و اتمام یک پروژه به نمایش گذارند. مشتریان ما، پس از انجام پروژه و اتمام کامل فرآیندهای طراحی و اجرا، می‌توانند از خدمات پشتیبانی تیم فنی و اجرای راشا نیز استفاده کنند و از همراهی مشاورین و متخصصین ما را در مراحل بعدی توسعه یا برورزسانی پروژه خود بهره‌مند گردند.