جستجو کنید فرم سفارش
91017121 (021) 98+ info@mysite.com

آموزش اضافه کردن دستگاه DVR یا NVR بر روی  iVMS-4200

 

آموزش اضافه کردن دستگاه DVR یا NVR بر روی  iVMS-4200

 

برای مشاهده تصاویر بر روی تلفن هوشمند، تبلت، کامپیوتر و غیره، نیاز دارید که تصاویر را توسط نرم‌افزارهایی که بر روی این دستگاه‌ها نصب میشوند، را دریافت کنید. هایک ویژن، امکان انتقال تصویر دوربین مداربسته به کامپیوتر را توسط نرم‌افزار  iVMS-4200، فراهم کرده است. این نرم‌افزار، امکان پیکربندی و مدیریت NVRها و DVRها، دوربین‌های تحت شبکه و آنالوگ (در سیستم‌های ترکیبی) را فراهم می‌کند. در این مطلب، نحوه اضافه کردن دستگاه DVR یا NVR بر روی نرم‌افزار iVMS-4200  را آموزش خواهیم داد.

آموزش اضافه کردن دستگاه DVR یا NVR بر روی  iVMS-4200

پس از آن‌که iVMS-4200 Client Hikvision را دانلود و نصب کردید، می‌توانید نرم‌افزار را اجرا کرده و از صفحه Device Management دستگاه‌های جدید را اضافه و پیکربندی نمایید. در این مطلب، روش اضافه کردن دستگاه NVR یا DVR را آموزش خواهیم داد. برای این‌کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. برای افزودن یک دستگاه جدید، نرم‌افزار را باز کنید و بر روی Device for Management کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، در سمت چپ، دو تب Device و Group را مشاهده می‌کنید. تب Device را انتخاب و سپس در قسمت Online Devices، می‌توانید دستگاه‌های موجود در شبکه محلی را مشاهده کنید. برای اضافه کردن هرکدام از آن‌ها، کافیست بر روی آن و سپس روی Add کلیک نمایید. اما در صورتی‌که ارتباط شما با دستگاه از طریق اینترنت برقرار است، برای اضافه کردن آن، بر روی Add در قسمت Device for Management(0) بر روی Add کلیک کنید.
  2. در این مرحله، صفحه‌ای برای وارد کردن اطلاعات دستگاه مورد نظر، باز می‌شود Adding mode، به‌طور پیش‌فرض روی IP/Domain قرار دارد. متداول‌ترین حالت‌هایی که در اینجا با آن‌ها مواجه می‌شویم، IP/Domain و Cloud P2P هستند.
  3. در قسمتNickname، یک نام مستعار برای دستگاه وارد کنید. این نام مستعار برای شناسایی سیستم یا مکان شما در iVMS-4200 استفاده می‌شود. برای مثال: منزل، دفتر یا انبار و غیره.
  4. در قسمتAddress، آدرس IP یا نام Dynamic DNS دستگاه را وارد کنید.
  5. در قسمتPort، شماره پورت 8000 را وارد کنید. (مگر اینکه نصب کننده شما از پورت سفارشی استفاده کند.)
  6. در قسمتUser Name، باید نام کاربری دستگاه ضبط کننده خود را وارد کنید.در صورت پیش‌فرض، نام کاربری admin است.
  7. در قسمتPassword، پسورد دستگاه را وارد کنید.
  8. چک باکسExport to Group  راتیک بزنید.
  9. پس از وارد کردن و تایید صحت اطلاعات تمام فیلدها، روی دکمه Add و پس از آن، روی دکمه Next کلیک کنید. درنهایت، روی Finish کلیک کنید.

 

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *